Obchodné podmienky a reklamácie

ZMLUVNÝ VZŤAH Zmluvný vzťah medzi dodávateľom (prevádzkovateľom portálu www.pizzerialuga.sk) Lívia Lukáčová, Veľká Ida37, 044 55, IČO 53 142 012 a objednávateľom vzniká objednávkou služby, t.j. prijatím objednávky operátorom telefonicky, alebo cez internetovú objednávku potvrdením objednávky. Predávajúci sa zaväzuje dodať správny druh a množstvo tovaru tak, ako bolo uvedené v čase objednávky, na základe objednávky zákazníka v dohodnutej cene adekvátne zabaliť tovar a dodať objednávku v dohodnutej lehote dodania vystaviť a priložiť daňový doklad – pokladničný blok. Kupujúci sa zaväzuje prevziať a zaplatiť za objednaný tovar.

PONUKA Dodávateľ aktualizuje svoju záväznú ponuku na webovej stránke www.pizzerialuga.sk. Jednotlivé produkty sú aktualizované a objednanie už neexistujúcich produktov nie je možné. Všetky ceny sú uvádzané s DPH. Akcie na produkty a služby sú platné vtedy, ak nevypršal termín na ich uplatnenie, alebo neboli ukončené. Všetky akcie sú presne definované na vyššie uvedenej webovej stránke. Prítomnosť alergénnych látok je uvedená na webovej stránke.

OBJEDNÁVANIE Objednávku je možné zadať telefonicky na čísle 0908 111 690, alebo elektronicky na vyššie uvedenej webovej stránke počas celej otváracej doby uvedenej na webe. V prípade telefonickej objednávky potvrdzuje príjem objednávky operátor, v prípade elektronickej objednávky potvrdzuje príjem objednávky systém potvrdením objednávky.  Minimálna hodnota objednávky je 10,00€. Cena za donášku: Komárovce, Veľká Ida, Gomboš, Cestice, Čečejovce, Dobogov 1,50€,  Buzica, Rešica, Perín - Chym, Vyšný Lánec, Nižný Lánec, Bočiar, Košice - Šaca 2,00€, Mokrance, Bukovec, Kechnec, Moldava nad Bodvou, Budulov, Malá Ida, Bukovec 2,50€. Donáška je v čase obeda 120 minút.  Mimo času obeda je do 90 minút.

DODACIE PODMIENKY Objednávka bude doručená zákazníkovi najneskôr do 120 minút od potvrdenia objednávky. V prípade víkendovího menu je doba doručenia minimálne 120 a maximálne 240 minút. Donáška sa vykonáva v týchto lokalitách: Komárovce, Cestice, Čečejovce, Mokrance, Rešica, Buzica, Vyšný Lanec, Nižný Lanec, Perín - Chym, Gomboš, Veľká Ida, Košice - Šaca, Bočiar, Dobogov, Bukovec. Objednávateľ sa zaväzuje udať k objednávke podstatné náležitosti ako meno a priezvisko, miesto dodania (ulica, číslo domu, poschodie, meno na zvončeku ak je odlišné od objednávateľa ), telefónny kontakt na objednávateľa, v prípade elektronickej objednávky e-mailovú adresu.

PLATOBNÉ PODMIENKY Objednané jedlo sa platí pri zadávaní objednávky online, alebo pri jeho preberaní. Platiť je možné hotovosťou, platobnou kartou alebo stravnými lístkami.

ZRUŠENIE OBJEDNÁVKY Objednávka je záväzná v momente potvrdenia objednávky personálom v prípade telefonického objednávania a v prípade elektronického objednávania od prijatia objednávky dispečerom. Predávajúci si vyhradzuje zrušiť objednávku v týchto prípadoch: ak objednávka neobsahovala potrebné údaje pre jej vybavenie (chybné tel. číslo, alebo adresa)  v prípade technických prekážok na realizáciu objednávky .

ZODPOVEDNOSŤ ZA VADY – REKLAMÁCIE Zákazník je povinný po prevzatí tovaru skontrolovať predmet objednávky, jeho úplnosť, alebo či nedošlo k zámene tovaru. Prípadnú reklamáciu objednávky na tieto vady uplatňuje objednávateľ ihneď. Reklamácie sa vybavujú: osobne u donáškára,mailom (e-maily zasielajte na adresu: info@pizzerialuga.sk), poštou (listy zasielajte na vyššie uvedenú adresu)

ZÁRUKA Sortiment teplej a studenej kuchyne je určený na okamžitú spotrebu. Spoločnosť garantuje kvalitu a čerstvosť maximálne do 30 minút od doručenia/dodania objednávky.

VŠEOBECNÉ USTANOVENIA Dodávateľ sa zaväzuje dodržiavať ustanovenia ochrane osobných údajov a zaväzuje sa neposkytnúť ich tretej osobe. Záväzným objednaním , Kupujúci zároveň potvrdzuje svoj bezvýhradný súhlas s obchodnými podmienkami Predávajúceho.

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.